Náramek Hachi
  • Náramek Hachi
  • Náramek Hachi

Náramek Hachi

490 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem
100% secure payments

Nestíháte? Nevadí, s Hachi stejně zazáříte...
Říká se, že krásu bychom měli hledat v jednoduchosti. Tento univerzální náramek Hachi ze sladkovodních perel je toho výsostným důkazem. Chcete s grácií proplout pracovním dnem nebo zahájit plesovou sezónu? Tak tohle je ta pravá volba pro Vás. 

TMR7B17C21

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
rýže (rice)
BARVA PERLY
bílá, růžová, nachová
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
6 - 7 cm (bílá), 7 - 8 mm (bílá, růžová, nachová), 8,5 - 9 mm (bílá, růžová, nachová), 9 - 10 mm (bílá)
DÉLKA NÁRAMKU
17 cm, 18 cm, 19 cm

Nestíháte? Nevadí, s Hachi stejně zazáříte...
Říká se, že krásu bychom měli hledat v jednoduchosti. Tento univerzální náramek Hachi ze sladkovodních perel je toho výsostným důkazem. Chcete s grácií proplout pracovním dnem nebo zahájit plesovou sezónu? Tak tohle je ta pravá volba pro Vás. Romanticky laděný náramek, unikátní svým leskem, Vám vykouzlí neodolatelný první dojem. Působí skromně, decentně a dotváří andělský dojem.

SEZNAMKA S PERLOU

  • Při tvorbě tohoto náramku byly použity rýžové perly, tedy doslova perly tvaru rýže.

BAREVNÉ SVÁDĚNÍ

  • Vybrat si můžete hned ze tří barev. Bílé perly jsou jedinečné, tradiční a není třeba je příliš představovat. Růžová varianta je velmi příjemného pudrového odstínu s krásným leskem. A konečně nachová barva je laděná do lehké fialové vysokého lesku. Ve všech barvách najdete svěžest světlých barev.

DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náramku můžete vybrat ze tří nabízených možností. Klasická délka je 18 cm, ale vybrat můžete i možnost 17 cm nebo 19 cm. Pokud by Vám žádná taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náramek upravíme, zkrátíme či prodloužíme. 

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

NÁRAMEK V SETU HACHI COLLECTION JEN ZA 300 KČ
  • K náramku si můžete pořídit i náhrdelník ze stejné řady Hachi Collection ze studia Properly design a doladit tak dokonalý outfit nápaditým setem. Hachi set je k dostání v samostatné sekci KOLEKCE v kategorii Jsem jemná, kde si náhrdelník a náramek můžete pořídit dohromady za zvýhodněnou cenu 1190 Kč. Odkaz můžete najít i v příslušenství tohoto produktu.
SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA!
  • Vsouvací spona elegantní (dle aktuální nabídky) - obecný kov.