Možnosti doručení a vrácení zboží

Vše snadno a rychle!

Zboží od nás můžete získat následujícími způsoby (pokud není uvedeno jinak, například v rámci promo akce, kdy je poštovné zdarma nebo za sníženou cenu):

  • Česká pošta - 89 Kč (1 - 3 dny); je nejpoužívanější metodou doručení. Balíček na Vás bude čekat na poště.
  • Zásilkovna - 89 Kč (1 - 3 dny); využít můžete i služeb zásilkovny, ze seznamu si vyhledejte tu, kterou máte poblíž Vašeho bydliště a zboží si nechte doručit právě tam. Snadno se dostanete ke svému balíčku bez čekání a žádného vyřizování.
  • Osobní odběr v zákaznickém centru (pouze po telefonické dohodě) - 0 Kč; pokud máte možnost nebo chuť udělat si výlet do našeho zákaznického centra v Praze 4, můžete si svůj nákup vyzvednout právě zde, zdarma, pohodlně a bezpečně. Jedinou podmínkou pro osobní odběr je předem uhradit celou částku objednávky prostřednictvím jedné z nabízených platebních metod. Po telefonické dohodě pak můžete s naším operátorem přesně domluvit termín převzetí. Bez předem domluvené schůzky nemůže být předání balíčků realizováno!

Vrácení zboží:

  • Zboží můžete vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů s náležitým dokladem o zakoupení. Postup je podrobně popsán v našich obchodních podmínkách, kde můžete také najít formulář pro vrácení zboží. Zkrátka pokud zboží nesplnilo očekávání nebo důvod Vašeho vrácení jednoduše nechcete uvádět, v obálce (nejlépe původní), tak aby se obsah nepoškodil, zašlete produkty zpět na adresu zákaznického centra uvedenou v obchodních podmínkách. Pokud byl součástí balíčku i dárek, je nutné ho přibalit a odeslat společně s popř. i dárkovou krabičkou či jiným původním obalem s logem properly.cz. Papírová forma faktury je vyžadována vždy, jako doklad o zakoupení a zaplacení.
  • Balíček je možné zaslat zpět prostřednictvím České pošty doporučeně na adresu uvedenou v obchodních podmínkách nebo níže (použijte prosím předtištěný formulář). V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte využít naší infolinky či emailového spojení:

PROPERLY.CZ
Na Veselí 542/5
140 00  Praha 4

Potřebujete poradit? Napište nám!

Zákaznické centrum PROPERLY.CZ

Tel.: +420 728 692 959
Email: info@properly.cz