Náramek Merija
  • Náramek Merija
  • Náramek Merija
  • Náramek Merija

Náramek Merija

590 Kč
Vč. DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem
0 recenze

Zajímavé dobrodružství...
Přivítejte exotiku s grácií! Náramek Merija z menších barokních sladkovodních perel v kombinaci bílé, růžové a nachové barvy podtrhne Vaši jemnost, zdokonalí první dojem a nakonec to nejlepší, lehce pro něho najdete uplatnění kdykoliv a kdekoliv. Těsné usazení perel vytváří dojem bohatě zdobeného perlového šperku. Originální a smyslný náramek pro každou příležitost.

TMN7BRN18

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
barokní (nugget)
BARVA PERLY
MIX (bílá, růžová, nachová)
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
7 - 8 mm
DÉLKA NÁRAMKU
17 cm, 18 cm, 19 cm

Zajímavé dobrodružství...
Přivítejte exotiku s grácií! Náramek Merija z menších barokních sladkovodních perel v kombinaci bílé, růžové a nachové barvy podtrhne Vaši jemnost, zdokonalí první dojem a nakonec to nejlepší, lehce pro něho najdete uplatnění kdykoliv a kdekoliv. Žádný outfit pro něho nebude problém, hodí se totiž téměř ke všemu. Nepravidelnost je u tohoto náramku výsostným předpokladem dokonalosti. Těsné usazení perel vytváří dojem bohatě zdobeného perlového šperku. Originální, jemný a romantický náramek pro každou příležitost.

DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náramku lze vybrat ze tří možností 17 cm, 18 cm nebo 19 cm. Pokud by Vám ani taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náramek upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

NÁRAMEK V SETU MERIJA COLLECTION JEN ZA 300 KČ (SAMOSTATNĚ 590 KČ)
  • K náramku si můžete pořídit i náhrdelník ze stejné řady Merija Collection ze studia Properly design a doladit tak dokonalý outfit nápaditým setem. Merija set je k dostání v samostatné sekci KOLEKCE v kategorii Baroko, kde si náhrdelník a náramek můžete pořídit dohromady za zvýhodněnou cenu 1090 Kč. Ušetříte tak 21%! Odkaz můžete najít i v příslušenství tohoto produktu.
SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA
  • Vsouvací spona elegantní (dle aktuální nabídky) - obecný kov, nerezová ocel.
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.