VY URČUJETE TRENDY, MY LADÍME DETAILY.
SPOLEČNĚ TVOŘÍME NOVOU STRUKTURU BUDOUCNOSTI.

TO NEJLEPŠÍ PRO VÁS

  •     Vysoká kvalita produktů
  •     Individuální přístup ke každému klientovi
  •     Důvěryhodné jednání
  •     Nadstandardní služby
  •     Doživotní záruka na spony z obecného kovu
  •     Rychlé doručení

Učíme se od těch nejlepších v oboru, od mistrů na perlových farmách po celém světě, abychom Vám mohli od našich guru toto umění předávat.

Představovat perly v dnešní době asi není třeba. Tento luxus už si dnes díky dostupné ceně říčních (sladkovodních) perel může dovolit velká většina žen. Pokud již vlastníte takový skvost, jistě mi dáte za pravdu, že to není pouze sváteční záležitost. Perly jsou opravdu návykové a vhodné pro každého. Už tedy dávno není pravidlem, že perly jsou jen pro naše babičky a naši designéři si to plně uvědomují. Tvoříme v duchu moderního designu, ale stále v tradičním pojetí.

Všichni tady na properly.cz milujeme perly. Poslední roky jsme se učili od těch nejlepších v oboru, od mistrů v čínských provinciích, na perlových farmách po celém světě, abychom Vám mohli od našich guru toto umění předávat. A s láskou!

Každá perla, kterou od nás dostáváte, prochází našima rukama hned několikrát. Sami si perly vybíráme, hledáme pro Vás oslnivý lesk, tvoříme z nich finální produkty, ale hlavně tak máme jistotu, že skutečně dostáváte to nejlepší a pravé říční perly.

Naše umění má propracované detaily, patřičně promyšlené a hlavně, naším cílem je, mít pro Vás dostupný luxus. Perly, které si může dovolit skutečně každá z nás. Uvědomujeme si, že krása není jen v dokonalosti, v té co je možná tradiční, ale za to velmi drahá a mnohdy nedostupná. Náš výběr se proto zaměřuje především na cenovou dostupnost, modernu i tradice, kreativitu, vysoký standard. Naše služby si zakládají na důvěře a individuálnímu přístupu k našim klientům, kterým perly doslova „ušijeme“ na míru. Nikdy se proto neostýchejte zatelefonovat, napsat nám email a vyjádřit tak svůj sen, svou vizi, své přání. Jsme tu pro Vás a společně najdeme vždy to pravé pro každého. S námi nikdy nejdete cestou „Pokus - omyl“. S volbou Vám rádi pomůžeme, a nabídneme to, co bychom vybrali sami sobě, pokud bychom měli Vaše představy.

Aby perly mohly být dostupné, nechali jsme se strhnout nesnadnou dobou a zlaté spony rovnou vyřadili. Náhrdelník pak není až o polovinu dražší než perly samotné. Volíme kvalitní titanové, rhodiované spony z nerezové oceli, zdobené zirkony tam, kde je to vkusné. Perly jsou stálé, o tom je celé jejich unikátní kouzlo a je nutné si uvědomit, že spona je v tomto případě jen doplněk, který často ani není vidět. A navíc v případě opotřebení Vám ji zdarma vyměníme, a to s doživotní zárukou!

Vybíráme pro Vás osobně šperky té nejlepší kvality, různého tvaru, vysokého lesku a děláme to opravdu rádi, protože naším úspěchem je Vaše radost.

S láskou
tým www.properly.cz

ProPerly01ProPerly2ProPerly3ProPerly4ProPerly5ProPerly6