Náramek Toga
  • Náramek Toga
  • Náramek Toga

Náramek Toga

990 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem
100% secure payments

Neomezená extáze...
Můžete se spolehnout, že náramek Toga má pro vás vše, co způsobí závislost v tom nejkrásnějším slova smyslu. Vyzdvihnout bychom měli jeho úchvatný lesk a velmi poutavou barvu.
Paví zelená se snoubí s netradiční paví modrou a efekt zaujmout je zaručený. Nechte se vést oblíbenci osudu náramky Toga a triumf máte zaručený.

TMN8P18C3

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
barokní (nugget)
BARVA PERLY
bílá, paví zelená/paví modrá, nachová
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
8 - 9 mm
DÉLKA NÁRAMKU
18 cm, 19 cm

Neomezená extáze...
Můžete se spolehnout, že náramek Toga má pro vás vše, co způsobí závislost v tom nejkrásnějším slova smyslu. Vyzdvihnout bychom měli jeho úchvatný lesk a velmi poutavou barvu. Paví zelená se snoubí s netradiční paví modrou a efekt zaujmout je zaručený. Nechte se vést oblíbenci osudu náramky Toga a triumf je Váš. Z dávných tradic se uchovalo jedno z velmi moudrých rčení: "Ukazujte, nevysvětlujte." Tam, kde slova nefungují, nestačí nebo jsou zbytečná, protože Vás nikdo nechce poslouchat, můžete vyhrát díky Vaší vlastní filosofii, dokonalé image, vyladěnými detaily a sebevědomým vystupováním. Vyzkoušejte náramek Toga a svezte se na vlně neomezené extáze!

BAREVNÉ SVÁDĚNÍ
  • Nachové perly jsou ve svých odstínech velmi jemné a světlé. Paví zelená až paví modrá je elegantní výrazná barva s vysokým leskem.
DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náramku si můžete vybrat podle potřeby ze dvou pevných délek bez prodlužovacího řetízku. Klasická délka je 18 cm, ale vybrat můžete i možnost 19 cm. Pokud by Vám však taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náramek upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA!
  • Vsouvací spona elegantní zdobená zirkony (dle aktuální nabídky) - obecný kov.