Náramek Taros
  • Náramek Taros
  • Náramek Taros
  • Náramek Taros

Náramek Taros

750 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem

Úspěch vyžaduje dobrou strategii...
Moderně laděný náramek Taros ze sladkovodních perel skýtá nekonečné možnosti využití. Rafinovaný náramek se hodí ke každému outfitu, dokresluje elegantní look i Vaši hravou náladu. Klasické téměř kulaté perly v kombinaci tmavá/světlá jsou (ne)tradičním šperkem s moderní duší.

TMP8PB1721C8

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
téměř kulatý (potato round)
BARVA PERLY
bílá/paví zelená (tmavší)
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
8 - 8,5 mm
DÉLKA NÁRAMKU
17 cm, 18 cm, 19 cm, 17 - 21 cm

Úspěch vyžaduje dobrou strategii...
Moderně laděný náramek Taros ze sladkovodních perel skýtá nekonečné možnosti využití. Rafinovaný náramek se hodí ke každému outfitu, dokresluje elegantní look i Vaši hravou náladu. Klasické téměř kulaté perly v kombinaci tmavá/světlá jsou (ne)tradičním šperkem v moderním stylu. Nabízí luxus, krásný lesk i barvy perel. Nápaditý šperk, který svou jednoduchostí a zajímavostí doslova bere dech. Je zdrojem inspirace pro ty, kdo hledají netradiční pojetí klasického šarmu. Vystupte z davu a osvěžte svůj outfit tímto famózním doplňkem.

SEZNAMKA S PERLOU

  • Při tvorbě tohoto smyslného náramku byly použity téměř kulaté perly, dokonalý lesk jen umocňuje kouzlo těchto výjimečných tmavých perel. Dále byly použity bílé téměř kulaté perly s fragmenty.
DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náramku lze měnit podle potřeby, a to díky prodlužovacímu řetízku (17 - 21 cm) nebo můžete vybrat ze tří dalších nabízených možností. Klasická délka je 18 cm, ale vybrat můžete i možnost 17 cm nebo 19 cm s elegantní vsouvací sponou bez prodlužovacího řetízku. Pokud by Vám taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náramek upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

NÁRAMEK V SETU TAROS COLLECTION JEN ZA 300 KČ (SAMOSTATNĚ 750 KČ)
  • K náramku si můžete pořídit i náhrdelník ze stejné řady Taros Collection ze studia Properly design a doladit tak dokonalý outfit nápaditým setem. Taros set je k dostání v samostatné sekci KOLEKCE v kategorii Jsem odvážná, kde si náhrdelník a náramek můžete pořídit dohromady za zvýhodněnou cenu 1990 Kč. Ušetříte tak 19%! Odkaz můžete najít i v příslušenství tohoto produktu.
DALŠÍ VÝHODA - VYBERTE SI SPONU
  • Vsouvací spona elegantní (dle aktuální nabídky) - obecný kov, nerezová ocel.
  • Karabinka Classic + 4 cm prodlužovací řetízek - obecný kov.