Náramek trojřadý Joya
  • Náramek trojřadý Joya
  • Náramek trojřadý Joya

Náramek trojřadý Joya

990 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem
100% secure payments

Přináší nevídanou a nekonečnou moc...
Velmi jemný, pohodlný a slušivý náramek trojřadý Joya ze sladkovodních perel je oblíbený u všech generací. Hodí se na večírek, ples, párty i volnější akce. Už jedna vrstva je u tohoto náramku ze série Joya opravdovým zážitkem a co teprve tři!

TMB7B18C19

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
oválný (button)
BARVA PERLY
bílá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
7 - 7,5 mm
DÉLKA NÁRAMKU
17 - 21 cm, 18 cm, 19 cm

Přináší nevídanou a nekonečnou moc...
Velmi jemný, pohodlný a slušivý náramek trojřadý Joya ze sladkovodních perel je oblíbený u všech generací. Hodí se na večírek, ples, párty i volnější akce. Už jedna vrstva je u tohoto náramku ze série Joya opravdovým zážitkem a co teprve tři! Od svého poslání rozdávat radost, dostal tento neskutečný náramek i své jméno. Joy - radost, štěstí. A v tomto případě hned ve třech vrstvách. Rozhodně má od nás právem označení "DOPORUČUJEME!".

SÓLO PRO BÍLOU PERLU
  • Varianta trojřadého náramku Joya je v naší nabídce pouze v bílé barvě, protože se předpokládá jeho univerzálnější využití. Bílé perly jsou jedinečné, tradiční a hodí se skutečně ke všemu. Pokud byste však zatoužili vyzkoušet i růžové nebo nachové perly v tomto provedení, neváhejte nás kontaktovat.

DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náramku můžete vybrat podle potřeby ze dvou nabízených možností a oblíbenou variantu, kde si díky prodlužovacímu řemínku můžete délku volit individuálně, a to od 17 cm až do 21 cm. Klasická délka je 18 cm, ale vybrat můžete i možnost 19 cm. Pokud by Vám ani taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náramek upravíme, zkrátíme či prodloužíme. 

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA!
  • Magnetická zavírací spona (vsouvací) - obecný kov.
  • Karabinka Classic + 4 cm prodlužovací řetízek - obecný kov.