Náramek motýl Norashi
  • Náramek motýl Norashi
  • Náramek motýl Norashi
  • Náramek motýl Norashi

Náramek motýl Norashi

790 Kč
Vč. DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem

Emoce = jistota a spokojenost...
Trojřadý náramek motýl Norashi je vyroben z rýžových sladkovodních perel, tedy doslova z perel tvaru rýže. Pokud se Vám tři vrstvy zdají moc, zkuste ho jednou vyzkoušet a věřím, že změníte názor. Romanticky laděný náramek s motýlovým komponentem Vám vykouzlí neodolatelný look. 

TMR7B18C11

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
rýže (rice)
BARVA PERLY
bílá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
7 - 8 mm
DÉLKA NÁRAMKU
17 - 21 cm, 18 cm, 19 cm

Emoce = jistota a spokojenost...
Romanticky laděný náramek s motýlovým komponentem Vám vykouzlí neodolatelný look. Svůdný, působí jemně, étericky a je plný lehkosti. S náramkem motýl Norashi kamkoliv přijdete, Vaše přítomnost bude ostatní hypnotizovat. Trojřadý náramek motýl Norashi je vyroben z rýžových sladkovodních perel, tedy doslova z perel tvaru rýže. Pokud se Vám tři vrstvy zdají moc, zkuste ho jednou vyzkoušet a věřím, že změníte názor. Díky unikátní velikosti perel 7 - 8 mm ve třech liniích, ucítíte pohodlí i sebejistotu. 

SÓLO PRO BÍLOU PERLU

  • Varianta trojřadého náramku motýl Norashi je v naší nabídce pouze v bílé barvě, protože se předpokládá jeho univerzálnější využití. Bílé perly jsou jedinečné, tradiční a hodí se skutečně ke všemu. Pokud byste však zatoužili vyzkoušet i růžové nebo nachové perly v tomto provedení, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi vyjdeme vstříc.

DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náramku si můžete vybrat podle potřeby ze dvou pevných délek bez prodlužovacího řetízku a oblíbenou variantu, kde si díky prodlužovacímu řemínku můžete délku volit individuálně, a to od 17 cm až do 21 cm. Klasická pevná délka je 18 cm, ale vybrat můžete i možnost 19 cm. Pokud by Vám však taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náramek upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

U tohoto typu náramku není uzlíkové vázání!

Uzlíky by v tomto případě mohly narušit slušivý poddajný ráz a volný pohyb náramku. Na druhou stranu zase uzlíky mezi perličkami způsobují pevnější držení tvaru. Je tedy na Vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Zda foremnější, pevnější styl nebo volnější pohyb. Pokud je výhradně chcete mezi perličkami doplnit, napište tuto informaci při nákupu do poznámky.

TIP!
  • K náramku si můžete pořídit i náhrdelník ze stejné řady Norashi Collection ze studia Properly design a doladit tak dokonalý outfit nápaditým setem (najdete v příslušenství tohoto produktu).
SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA!
  • Magnetická zavírací spona (vsouvací) - obecný kov.
  • Karabinka Classic + 4 cm prodlužovací řetízek - obecný kov.
  • Motýlový komponent - zirkony, obecný kov.