Náramek Iza
  • Náramek Iza
  • Náramek Iza
  • Náramek Iza
  • Náramek Iza
  • Náramek Iza
  • Náramek Iza

Náramek Iza

690 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem
100% secure payments

Jste svou vlastní vizitkou...
Mít hezké a svůdné ruce je vizitkou každé ženy. Z mnoha průzkumů vyplývá, že muže zajímají oči, ruce ... a samozřejmě další přednosti, ale na první pohled jsou zkrátka ruce nadmíru důležité. Svůdnost je kvalita, jejíž efekt se stává Vaší vizitkou.

TMR3B17

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
rýže (rice)
BARVA PERLY
bílá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
3 mm
DÉLKA NÁRAMKU
17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 22 cm

Jste svou vlastní vizitkou...
Mít hezké a svůdné ruce je vizitkou každé ženy. Z mnoha průzkumů vyplývá, že muže zajímají oči, ruce ... a samozřejmě další přednosti, ale na první pohled jsou zkrátka ruce nadmíru důležité. Svůdnost je kvalita, jejíž efekt se stává Vaší vizitkou. Trojřadý náramek Iza je vyroben z rýžových sladkovodních perel, tedy doslova z perel tvaru rýže. Pokud se Vám tři vrstvy zdají moc, zkuste ho jednou vyzkoušet a věřím, že změníte názor. Díky úchvatně jemnému provedení (perličky mají velikost 3 mm) a komfortnímu nošení si náramek rychle oblíbíte. Můžete si užívat pohodlí i sebejistotu. Opticky zmenšuje zápěstí. Romanticky laděný náramek Vám vykouzlí opravdu neodolatelný look. Svůdný, působí jemně, étericky a je plný lehkosti.

SÓLO PRO BÍLOU PERLU
  • Varianta trojřadého náramku Iza je v naší nabídce pouze v bílé barvě, protože se předpokládá jeho univerzálnější využití. Bílé perly jsou jedinečné, tradiční a hodí se skutečně ke všemu. Pokud byste však zatoužili vyzkoušet i růžové nebo nachové perly v tomto provedení, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi vyjdeme vstříc.

DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náramku si můžete vybrat podle potřeby z pěti pevných délek bez prodlužovacího řetízku. Klasická délka je 18 cm, ale vybrat můžete i z dalších možností. Pokud by Vám však taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náramek upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

U tohoto typu náramku není uzlíkové vázání!

Uzlíky by v tomto případě mohly narušit slušivý poddajný ráz a volný pohyb náramku. Proto je standardně navlékán na lanko.

TIP!
  • K náramku si můžete pořídit i náhrdelník ze stejné řady Iza Collection ze studia Properly design a doladit tak dokonalý outfit nápaditým setem (najdete v příslušenství tohoto produktu).
SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA!
  • Vsouvací spona - obecný kov.