Náhrdelník Skilla
  • Náhrdelník Skilla
  • Náhrdelník Skilla

Náhrdelník Skilla

890 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem
100% secure payments

Neodolatelný první dojem...
Pokud máte rádi jemné kontury zasazené do šperku, který zaručeně nikdo nepřehlédne, je tu pro Vás dokonalá volba! Upoutá pozornost svou ladností, vykouzlí tisíce zvídavých pohledů směrem k Vašemu dekoltu a podtrhne charisma ženské krásy.

AVR5R3337

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
rýže (rice)
BARVA PERLY
bílá, růžová
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
4,5 - 5 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
33 - 37 cm vnitřní délka (38 cm vnější délka)

Neodolatelný první dojem...
Pokud máte rádi jemné kontury zasazené do šperku, který zaručeně nikdo nepřehlédne, je tu pro Vás dokonalá volba! Miniaturní perličky rýžového tvaru ve dvou vrstvách dokáží i to, co masivní náhrdelník. Upoutá pozornost svou ladností, vykouzlí tisíce zvídavých pohledů směrem k Vašemu dekoltu a podtrhne charisma ženské krásy. Na krku vypadá přímo famózně v barvě růžové i bílé. Růžový, pudrový tělový odstín je decentní šperk vhodný pro každou ženu, která chce lehounce podtrhnout svůj šarm. Bílé perličky jsou tradičním doplňkem, romanticky laděným, unikátní svým leskem.

DÉLKA CO PADNE
  • Délka náhrdelníku je určena 33 cm v jeho vnitřní délce a 38 cm ve vnější délka. Díky prodlužovacímu řemínku je možné délku náhrdelníku upravit, a to až na 37 cm. Pokud by Vám taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme. 

Náhrdelník Skilla je navlečen na lanku, skvěle drží tvar!

DALŠÍ VÝHODA - PRODLUŽOVACÍ SPONA
  • Karabinka Classic + 4 cm prodlužovací řetízek - obecný kov.