Náhrdelník Irmeli
  • Náhrdelník Irmeli
  • Náhrdelník Irmeli
  • Náhrdelník Irmeli
  • Náhrdelník Irmeli

Náhrdelník Irmeli

990 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem
100% secure payments

Za pár vteřin dokonale připravená...
Nevíte jak rychle a efektivně doladit Váš kostýmek? Nedaří se najít tu pravou alternativu k netradičnímu outfitu či barevné košili? É
terický náhrdelník Irmeli rád pomůže. Jeho vkusný styl už pomohl zachránit nejednu z nás a důkazem je vysoká návratnost našich klientů, pokud využili benefitů perel v náhrdelníku Irmeli. Najdete v něm vše, co se od luxusního náhrdelníku očekává.

AVP9BRN37

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
téměř kulatý (potato round)
BARVA PERLY
MIX (bílá, růžová, nachová)
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
9 - 10 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
37 cm, 43 cm, 45 cm, 43 - 47 cm, 47 - 51 cm

Za pár vteřin dokonale připravená...
Nevíte jak rychle a efektivně doladit Váš kostýmek? Nedaří se najít tu pravou alternativu k netradičnímu outfitu či barevné košili? É
terický náhrdelník Irmeli rád pomůže. Jeho vkusný styl už pomohl zachránit nejednu z nás a důkazem je vysoká návratnost našich klientů, pokud využili benefitů perel v náhrdelníku Irmeli. Otevřete své srdce nonšalantnímu náhrdelníku Irmeli ze sladkovodních perel a najdete v něm vše, co se od luxusního náhrdelníku očekává.

SEZNAMKA S PERLOU

  • Při tvorbě tohoto smyslného náhrdelníku byly použity téměř kulaté perly charakterizované hřbetními fragmenty. Nikdo tedy nemůže zpochybnit unikátní visage pravých perel. Mnoho žen upřednostňuje originalitu před absolutní dokonalostí. U tohoto šperku není jedna perla jako druhá, a to je občas významnou předností, kterou my ženy umíme náležitě využít.
BAREVNÉ SVÁDĚNÍ
  • Kombinace bílé, růžové a nachové barvy vytváří hravý kontrast. Objevit tuto melodii barev můžete nyní i vy.
DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náhrdelníku můžete vybrat podle potřeby ze čtyř nejpoužívanějších délek a navíc je tu možnost zavírací spony s prodlužovacím řemínkem 4 cm, takže si snadno můžete dorovnávat délku. Klasická délka je 43 cm, je tedy možné náhrdelník v tomto případě rozšířit až na 47 cm. Záleží jen na Vás, čemu dáte přednost. Pokud by Vám ani taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

NÁRAMEK V SETU IRMELI COLLECTION JEN ZA 200 KČ (SAMOSTATNĚ 690 KČ)
  • K náhrdelníku si můžete pořídit i náramek ze stejné řady Irmeli Collection ze studia Properly design a doladit tak dokonalý outfit nápaditým setem. Irmeli set je k dostání v samostatné sekci KOLEKCE v kategorii Lákavá kombinace, kde si náhrdelník a náramek můžete pořídit dohromady za zvýhodněnou cenu 1390 Kč. Ušetříte tak 25%! Odkaz můžete najít i v příslušenství tohoto produktu.
DALŠÍ VÝHODA - VYBERTE SI SPONU
  • Karabinka Classic + 4 cm prodlužovací řetízek - obecný kov, nerezová ocel.
  • Vsouvací spona elegantní (dle aktuální nabídky) - obecný kov, nerezová ocel.