Náhrdelník Nemesis
  • Náhrdelník Nemesis
  • Náhrdelník Nemesis
  • Náhrdelník Nemesis
  • Náhrdelník Nemesis

Náhrdelník Nemesis

1 090 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem

Chcete vyniknout nad ostatními?...
Obrátit pozornost svým směrem můžete hned několika způsoby. V rámci studia osobního rozvoje určitě nic nezkazíte, ale co nesmí chybět, je vhodný doplněk! Náhrdelník Nemesis je fascinující právě svou neutralitou, variabilitou a odlišností. Dominuje jemnost, romantický styl dokresluje i elegantní přívěsek se zirkonem a zavírací spona. Originální a úchvatný náhrdelník oceníte kdekoliv a kdykoliv, není třeba se držet zpátky. DOPORUČUJEME!

AVN8PM39

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
barokní (nugget)
BARVA PERLY
bílá, nachová, paví zelená, paví modrá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
8 - 9 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
39 cm, 43 cm

Chcete vyniknout nad ostatními?...
Obrátit pozornost svým směrem můžete hned několika způsoby. V rámci studia osobního rozvoje určitě nic nezkazíte, ale co nesmí chybět, je vhodný doplněk! Náhrdelník Nemesis je fascinující právě svou neutralitou, variabilitou a odlišností. Ženy jsou stále náročnější a nás to těší, protože můžeme vylepšovat naše klasické kousky vkusnými komponenty a máme u Vás úspěch. Nepravidelné barokní sladkovodní perly u tohoto doplňku mají velmi uhrančivé barvy. Dominuje jemnost, romantický styl dokresluje i elegantní přívěsek se zirkonem a zavírací spona. Originální a úchvatný náhrdelník oceníte kdekoliv a kdykoliv, není třeba se držet zpátky. DOPORUČUJEME!

BAREVNÉ SVÁDĚNÍ
  • Nachové perly jsou ve svých odstínech velmi jemné a světlé. Vřele doporučujeme vyzkoušet paví zelenou nebo paví modrou, opravdu skvostné barvy, elegantní s vysokým leskem.
DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náhrdelníku můžete vybrat ze dvou klasických velikostí 39 cm nebo 43 cm s elegantní zirkonovou sponou bez prodlužovacího řetízku. Pokud by Vám ani taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA!
  • Vsouvací spona elegantní zdobená zirkony (dle aktuální nabídky) - obecný kov.
  • Přívěsek - zirkony, obecný kov.