Náhrdelník Merija
  • Náhrdelník Merija
  • Náhrdelník Merija

Náhrdelník Merija

790 Kč
Vč. DPH
Skladem

Zajímavé dobrodružství...
Přivítejte exotiku s grácií! Náhrdelník Merija z menších barokních sladkovodních perel v kombinaci bílé, růžové a nachové barvy podtrhne Vaši jemnost, zdokonalí první dojem a nakonec to nejlepší, lehce pro něho najdete uplatnění kdykoliv a kdekoliv.

AVN7BRN3943

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
barokní (nugget)
BARVA PERLY
MIX (bílá, růžová, nachová)
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
7 - 8 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
39 - 43 cm

Zajímavé dobrodružství...
Přivítejte exotiku s grácií! Náhrdelník Merija z menších barokních sladkovodních perel v kombinaci bílé, růžové a nachové barvy podtrhne Vaši jemnost, zdokonalí první dojem a nakonec to nejlepší, lehce pro něho najdete uplatnění kdykoliv a kdekoliv. Žádný outfit pro něho nebude problém, hodí se totiž téměř ke všemu. Nepravidelnost je u tohoto náhrdelníku výsostným předpokladem dokonalosti. Těsné usazení perel vytváří dojem bohatě zdobeného perlového šperku. Originální, jemný a romantický náhrdelník pro každou příležitost.

DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náhrdelníku lze měnit podle potřeby, a to díky prodlužovacímu řetízku. Minimální délka je určena 39 cm, je tedy možné náhrdelník rozšířit až na 43 cm. Tento rozměr je pečlivě vypočítávám podle zkušeností našich klientek. Proto je minimální délka stanovena kratší než klasických 43 cm. Maximální délka pak stačí vyplnit přání klientek, které vyhledávají volnější prověšení. Pokud by Vám ani taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

NÁRAMEK V SETU MERIJA COLLECTION JEN ZA 300 KČ (SAMOSTATNĚ 590 KČ)
  • K náhrdelníku si můžete pořídit i náramek ze stejné řady Merija Collection ze studia Properly design a doladit tak dokonalý outfit nápaditým setem. Merija set je k dostání v samostatné sekci KOLEKCE v kategorii Baroko, kde si náhrdelník a náramek můžete pořídit dohromady za zvýhodněnou cenu 1090 Kč. Ušetříte tak 21%! Odkaz můžete najít i v příslušenství tohoto produktu.
DALŠÍ VÝHODA - PRODLUŽOVACÍ SPONA
  • Karabinka Classic + 4 cm prodlužovací řetízek - obecný kov, nerezová ocel.