Náhrdelník Anjara
  • Náhrdelník Anjara
  • Náhrdelník Anjara
  • Náhrdelník Anjara

Náhrdelník Anjara

990 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem
100% secure payments

Udělali jsme to jinak...
Tmavé perly v jedné řadě, úchvatná barva, působivý lesk, přívěsek v podobě keshi perly. To je náhrdelník ze sladkovodních perel Anjara. Pokud chcete zůstat věrní klasice, líbí se Vám kreativní detaily, nechte svou osobnost vyniknout spolu s tímto doplňkem Anjara. Je zdrojem inspirace pro ty, kdo hledají netradiční pojetí klasického šarmu. 

AVPK8PB43

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
téměř kulatý (potato round)
BARVA PERLY
paví zelená/bílá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
8 - 8,5 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
43 cm, 43 - 47 cm

Udělali jsme to jinak...
Tmavé perly v jedné řadě, úchvatná barva, působivý lesk, přívěsek v podobě keshi perly. To je náhrdelník ze sladkovodních perel Anjara. Pokud chcete zůstat věrní klasice, líbí se Vám kreativní detaily, nechte svou osobnost vyniknout spolu s tímto doplňkem Anjara. Je zdrojem inspirace pro ty, kdo hledají netradiční pojetí klasického šarmu. Naznačte chuť vyzkoušet tak trošku něco jiného a osvěžte svůj outfit tímto famózním doplňkem.

SEZNAMKA S PERLOU

  • Při tvorbě tohoto smyslného náhrdelníku byly použity téměř kulaté perly, dokonalý lesk jen umocňuje kouzlo těchto výjimečných tmavých perel. Ženy u tmavých náhrdelníků oceňují především netradiční barvu, ladnost, vkusný look, luxusní visage a celkový "jiný" zvídavý dojem.
DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náhrdelníku můžete měnit podle potřeby, a to díky prodlužovacímu řetízku. Klasická délka je 43 cm, je tedy možné náhrdelník rozšířit až na 47 cm. Nebo můžete zvolit pevnou velikost 43 cm se vsouvací sponou bez prodlužovacího řetízku, velmi elegantního a jednoduchého vzhledu. Pokud by Vám ani taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

DALŠÍ VÝHODA - VYBERTE SI SPONU
  • Karabinka Classic + 4 cm prodlužovací řetízek - obecný kov, nerezová ocel.
  • Vsouvací spona elegantní (dle aktuální nabídky) - obecný kov, nerezová ocel.