Náhrdelník Infinity
  • Náhrdelník Infinity
  • Náhrdelník Infinity
  • Náhrdelník Infinity

Náhrdelník Infinity

990 Kč
Vč. DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem

Přitahujte pozornost jako magnet...
Omrzela Vás klasika? Pak máme pro Vás náhrdelník Infinity ze sladkovodních tmavých perel, zvýrazněný bílými perličkami vysokého lesku. Je zdrojem inspirace pro ty, kdo hledají netradiční pojetí klasického šarmu.

AVP8PB43

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
téměř kulatý (potato round)
BARVA PERLY
paví zelená/bílá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
8 - 8,5 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
43 cm, 43 - 47 cm

Přitahujte pozornost jako magnet...
Omrzela Vás klasika? Pak máme pro Vás náhrdelník Infinity ze sladkovodních tmavých perel, zvýrazněný bílými perličkami vysokého lesku. Je zdrojem inspirace pro ty, kdo hledají netradiční pojetí klasického šarmu. Vystupte z davu a osvěžte svůj outfit tímto famózním doplňkem. Náhrdelník Vás nenechá spadnout do omšelé letargie, vždy Vám připomene, jak úžasná jste!

SEZNAMKA S PERLOU

  • Při tvorbě tohoto smyslného náhrdelníku byly použity téměř kulaté perly, dokonalý lesk jen umocňuje kouzlo těchto výjimečných tmavých perel. Ženy u tmavých náhrdelníků oceňují především netradiční barvu, ladnost, vkusný look, luxusní visage a celkový "jiný" zvídavý dojem.
DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náhrdelníku lze měnit podle potřeby, a to díky prodlužovacímu řetízku. Klasická délka je 43 cm, je tedy možné náhrdelník rozšířit až na 47 cm. Nebo můžete zvolit pevnou velikost 43 cm se vsouvací sponou bez prodlužovacího řetízku, velmi elegantního a jednoduchého vzhledu. Pokud by Vám taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

DALŠÍ VÝHODA - VYBERTE SI SPONU
  • Karabinka Classic + 4 cm prodlužovací řetízek - obecný kov, nerezová ocel.
  • Vsouvací spona elegantní (dle aktuální nabídky) - obecný kov, nerezová ocel.