Náhrdelník dvouřadý volný Joya
  • Náhrdelník dvouřadý volný Joya
  • Náhrdelník dvouřadý volný Joya
  • Náhrdelník dvouřadý volný Joya

Náhrdelník dvouřadý volný Joya

1 190 Kč
Vč. DPH
Skladem

Žijte teď!...
Někdy prostě jedna vrstva nestačí. Tohle je ovšem smyslné snoubení lehkosti a vytříbeného vkusu. Už jedna vrstva je u tohoto náhrdelníku ze série Joya opravdovým zážitkem a co teprve dvě!

AVB7B4349

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
oválný (button)
BARVA PERLY
bílá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
7 - 7,5 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
43 cm (vnitřní délka), 49 cm (vnější délka)

Žijte teď!...
Někdy prostě jedna vrstva nestačí. Tohle je ovšem smyslné snoubení lehkosti a vytříbeného vkusu. Už jedna vrstva je u tohoto náhrdelníku ze série Joya opravdovým zážitkem a co teprve dvě! Tento náhrdelník ze sladkovodních perel si oblíbily ženy, které potřebují doplnit jednoduchý outfit košilového stříhu. Ovšem stejně tak dobře se hodí ke všem barvám společenských šatů. Vyhledávaný je také jako masivnější doplněk k jednoduchému černému tílku.

SÓLO PRO BÍLOU PERLU
  • Varianta dvouřadého náhrdelníku Joya, kdy obě vrstvy jsou stejné barvy, je v naší nabídce pouze v bílé barvě, protože se předpokládá jeho univerzálnější využití. Bílé perly jsou jedinečné, tradiční a hodí se skutečně ke všemu. Pokud byste však zatoužili vyzkoušet i růžové nebo nachové perly v tomto provedení, neváhejte nás kontaktovat.

DÉLKA PODLE VÁS
  • Délka náhrdelníku je určena 43 - 49 cm. Vrstvy na sebe volně přiléhají, tvoří tak volnější vkusné orámování šíje. Pokud by Vám taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme. 

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

TIP!
  • Vyzkoušet můžete i náhrdelník dvouřadý volný DUO Joya, kde se jednotlivé barvy ve vrstvách kombinují v rafinované růžové/bílé nebo nachové/bílé. Odkaz můžete najít v příslušenství tohoto produktu.
SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA!
  • Magnetická zavírací spona (vsouvací) - obecný kov.