Náhrdelník Laffitte
  • Nové
  • Náhrdelník Laffitte

Náhrdelník Laffitte

1 490 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Skladem
100% secure payments

Zázrak přírody...
Jemný doplněk vytvořený s jediným cílem - udělat dojem. Zdá se Vám to díky tomuto decentnímu šperku nemožné? Kdepak, Laffitte umí zázraky. Zaujmout zvládne na první dobrou a budete překvapeni, jak elegantně lze rozzářit šíji pomocí jemného doplňku.

AVR4B4346

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
rýže (rice)
BARVA PERLY
bílá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
4,5 - 5 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
43 - 46 cm

Zázrak přírody...
Jemný doplněk vytvořený s jediným cílem - udělat dojem. Zdá se Vám to díky tomuto decentnímu šperku nemožné? Kdepak, Laffitte umí zázraky. Zaujmout zvládne na první dobrou a budete překvapeni, jak elegantně lze rozzářit šíji pomocí jemného doplňku. Charakteristický svou lehkostí, ladností, jemností, na krku vypadá přímo famózně. Tento zázrak přírody se zirkonovou kuličkou, co nádherně září všemi směry, je vhodný pro každou ženu, která chce lehounce podtrhnout svůj šarm. Romanticky laděný náhrdelník, unikátní svým leskem a barvou perel, Vám vykouzlí neodolatelný první dojem. 

DÉLKA CO PADNE
  • Délka náhrdelníku je 43-46 cm. Náhrdelník disponuje prodlužovacím řemínkem 3 cm. Pokud by Vám taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme. 

Bez uzlíkového vázání!

SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA!
  • Karabinka, spona s prodlužovacím řemínkem 3 cm - obecný kov.
  • Zirkonová kulička stříbrné barvy - obecný kov, zirkony.