Náhrdelník dvouřadý Joya
  • Náhrdelník dvouřadý Joya
  • Náhrdelník dvouřadý Joya

Náhrdelník dvouřadý Joya

1 190 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem
100% secure payments

Dvě výhody v jedné nabídce...
Smyslný náhrdelník ze sladkovodních perel je decentním šperkem pro všechny generace. Je velkolepý a příjemně se nosí. Stejně tak jako jednořadý náhrdelník Joya můžete i tento dvouřadý náhrdelník hravě kombinovat s čímkoliv a neuděláte chybu.

AVB7B4346

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
oválný (button)
BARVA PERLY
bílá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
7 - 7,5 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
37/40 cm, 43/46 cm

Dvě výhody v jedné nabídce...
Smyslný náhrdelník ze sladkovodních perel je decentním šperkem pro všechny generace. Je velkolepý a příjemně se nosí. Stejně tak jako jednořadý náhrdelník Joya můžete i tento dvouřadý náhrdelník hravě kombinovat s čímkoliv a neuděláte chybu. Jeho ladnost a distingovanost Vás okouzlí.

SÓLO PRO BÍLOU PERLU
  • Varianta dvouřadého náhrdelníku Joya je v naší nabídce pouze v bílé barvě, protože se předpokládá jeho univerzálnější využití. Bílé perly jsou jedinečné, tradiční a hodí se skutečně ke všemu. Pokud byste však zatoužili vyzkoušet i růžové nebo nachové perly v tomto provedení, neváhejte nás kontaktovat.

DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náhrdelníku můžete vybrat podle potřeby ze dvou nabízených možností. Pro užší dekolty se perfektně hodí 37 - 40 cm. Vrstvy na sebe těsně přiléhají, takže opravdu tvoří vkusné orámování šíje. Nebo lze vybrat delší velikost 43 - 46 cm. Pokud by Vám ani taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme. 

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA!
  • Magnetická zavírací spona (vsouvací) - obecný kov.