Náhrdelník Eugenie
  • Náhrdelník Eugenie
  • Náhrdelník Eugenie

Náhrdelník Eugenie

1 390 Kč
Vč. DPH
Skladem

Famózní změna perspektivy...
Respektovat tradice a zároveň poodhalit impozantní perspektivu, se stává výzvou pro šperk s názvem Eugenie. Budete překvapeni, jak elegantně lze rozzářit šíji pomocí tohoto doplňku. Téměř kulaté perly ve dvou řadách, kdy jedna řada má menší velikost perel, působí zajímavým, smyslným a elegantním dojmem. Šperk je vhodný pro každou ženu, která chce šarmantně podtrhnout svůj ženský půvab.

AVP68B42

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
téměř kulatý (potato round)
BARVA PERLY
bílá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
6,5 - 7 mm, 8 - 9 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
42 - 46 cm (prodlužovací řetízek)
PŘÍSLUŠENSTVÍ
obecný kov

Unikátní změna perspektivy...
Udržet krok s moderní dobou a zachovat si přitom vlastní styl, může být často frustrující. Respektovat tradice a zároveň poodhalit impozantní perspektivu, se stává výzvou pro šperk s názvem Eugenie. Budete překvapeni, jak elegantně lze rozzářit šíji pomocí tohoto doplňku. Téměř kulaté perly ve dvou řadách, kdy jedna řada má menší velikost perel, působí zajímavým, smyslným a elegantním dojmem. Šperk je vhodný pro každou ženu, která chce šarmantně podtrhnout svůj ženský půvab. 

SEZNAMKA S PERLOU

  • Při tvorbě tohoto perlového náhrdelníku byly použity oválnější perly charakterizované hřbetními fragmenty.
DÉLKA CO PADNE
  • Délka náhrdelníku je určena sponou s prodlužovacím řetízkem 42 - 46 cm. Pokud by Vám taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme. 

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA
  • Spona s prodlužovacím řetízkem - obecný kov.