Náhrdelník Chisai
  • Náhrdelník Chisai
  • Náhrdelník Chisai

Náhrdelník Chisai

1 190 Kč
S DPH
Barva
Délka
Skladem
100% secure payments

Famózní změna perspektivy...
Respektovat tradice a zároveň poodhalit impozantní perspektivu, se stává výzvou pro šperk s názvem Chisai. Budete překvapeni, jak elegantně lze rozzářit šíji pomocí jemného doplňku. Miniaturní perličky rýžového tvaru spolu s téměř kulatými ve druhé řadě, působí zajímavým, smyslným a elegantním dojmem. Decentní šperk vhodný pro každou ženu, která chce lehounce podtrhnout svůj šarm.

AVRP46B40

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
rýže (rice), téměř kulatý (potato round)
BARVA PERLY
bílá
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
4,5 - 5 mm, 5,5 - 6 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
40 cm, 43 cm
PŘÍSLUŠENSTVÍ
obecný kov

Unikátní změna perspektivy...
Udržet krok s moderní dobou a zachovat si přitom vlastní styl, může být často frustrující. Respektovat tradice a zároveň poodhalit impozantní perspektivu, se stává výzvou pro šperk s názvem Chisai. Budete překvapeni, jak elegantně lze rozzářit šíji pomocí jemného doplňku. Miniaturní perličky rýžového tvaru spolu s téměř kulatými ve druhé řadě, působí zajímavým, smyslným a elegantním dojmem. Decentní šperk vhodný pro každou ženu, která chce lehounce podtrhnout svůj šarm. Romanticky laděný náhrdelník, unikátní svým leskem a barvou perel, Vám vykouzlí neodolatelný první dojem. 

SEZNAMKA S PERLOU

  • Při tvorbě tohoto perlového náhrdelníku byly použity oválnější perly charakterizované hřbetními fragmenty a miniaturní rýžové perly.
DÉLKA CO PADNE
  • Délka náhrdelníku je určena pevnou sponou bez prodlužovacího řetízku 40 cm nebo můžete vybrat delší variantu 43 cm. Pokud by Vám taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme. 

Rýžové perly (1. řada) - navlečeny na lanku.

Oválné perly (2. řada) - uzlíkové vázání.

SPOLEHLIVÁ VÝHODA - SPONA, KTEROU SNADNO OVLÁDNETE SAMA
  • Vsouvací spona (dle aktuální nabídky) - obecný kov.