Náhrdelník Lima
  • Náhrdelník Lima
  • Náhrdelník Lima

Náhrdelník Lima

990 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Zavírací spona
Skladem
100% secure payments

Nová radost...
Elegantní náhrdelník Lima ze sladkovodních perel je vhodný pro každou příležitost, určen ženám, které jsou rády ozdobené rafinovaným a neokoukaným šperkem. Novinka, v našem sortimentu náhrdelníků, si velmi rychle získává své čestné místo na výsluní. Že nemůžete odolat? Upřímně se Vám ani nedivím.

AVB7BR43C39

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
oválný (button)
BARVA PERLY
bílá/růžová
LESK PERLY
AAA
VELIKOST PERLY
7 - 8 mm
DÉLKA NÁHRDELNÍKU
35 - 39 cm, 43 cm

Nová radost...
Symbol lehkosti a jemnosti. Elegantní náhrdelník Lima ze sladkovodních perel je vhodný pro každou příležitost, určen ženám, které jsou rády ozdobené rafinovaným a neokoukaným šperkem. Novinka, v našem sortimentu náhrdelníků, si velmi rychle získává své čestné místo na výsluní. Že nemůžete odolat? Upřímně se Vám ani nedivím.

BAREVNÉ SVÁDĚNÍ
  • Bílé perly jsou jedinečné a tradiční, v kombinaci s růžovými perlami a zirkonovými korálky působí skvostně a inovativně. Růžová barva je velmi příjemného pudrového odstínu. Ve všech barvách najdete svěžest světlých barev.
DÉLKA PODLE VÁS
  • Délku náhrdelníku lze měnit podle potřeby, a to díky prodlužovacímu řetízku. Délku 35 cm je tedy možné rozšířit až na 39 cm nebo můžete zvolit pevnou velikost 43 cm se vsouvací sponou bez prodlužovacího řetízku, velmi elegantního a jednoduchého vzhledu. Pokud by Vám ani taková délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náhrdelník upravíme, zkrátíme či prodloužíme.

Samozřejmostí je uzlíkové vázání!

DALŠÍ VÝHODA - VYBERTE SI SPONU
  • Karabinka Classic + 4 cm prodlužovací řetízek - obecný kov, nerezová ocel.
  • Vsouvací spona elegantní (dle aktuální nabídky) - obecný kov, nerezová ocel.
  • Korálek - zirkony, obecný kov.