Náramek Wendy
  • Náramek Wendy
  • Náramek Wendy

Náramek Wendy

990 Kč
S DPH
Velikost perly
Barva
Délka
Tvar perly
Zavírací spona
Skladem
100% secure payments

Barevná symfonie...
Bílé, růžové nebo nachové? Věřte, že Wendy má šmrnc ve všech třech odstínech. Menší téměř kulaté perly jsou hladké, bez vad a úžasně lesklé. Tento módní doplněk je velmi decentní a hodí se pro každou příležitost. Buďte jemná a přesto atraktivně elegantní!

TMP5N18C34

Parametry

DRUH PERLY
SLADKOVODNÍ
TVAR PERLY
téměř kulatý (potato round)
BARVA PERLY
bílá, růžová, nachová
LESK PERLY
AAA+
VELIKOST PERLY
5,5 - 6 mm
DÉLKA NÁRAMKU
18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 23 cm

Barevná symfonie...
Bílé, růžové nebo nachové? Věřte, že Wendy má šmrnc ve všech třech odstínech. Menší téměř kulaté perly jsou hladké, bez vad a úžasně lesklé. Tento módní doplněk je velmi decentní a hodí se pro každou příležitost. Buďte jemná a přesto atraktivně elegantní! Teď už jen vybrat barvu. Nemůžete-li se rozhodnout zda klasickou bílou, romanticky růžovou nebo fantastickou nachovou, neváhejte nás kontaktovat, my pro Vás vykouzlíme zajímavou slevu a můžete mít hned všechny barevné kombinace.

DÉLKA CO PADNE
  • Délka náramku je určena hned několika velikostmi, a to především proto, aby si přišly na své skutečně všechny klientky. Vzhledem k oblíbenosti tohoto šperku jsme tak dali prostor každému a výběr je na Vás. Pokud by Vám přesto žádná délka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, my Vám rádi náramek upravíme, zkrátíme či prodloužíme. 

Náramek Wendy je navlečen na lanku, skvěle drží tvar!

  • Pokud chcete uzlíkové vázání, je to možné, stačí napsat upřesnění do poznámky při nákupu.
ELEGANTNÍ SPONA
  • Vsouvací spona elegantní (dle aktuální nabídky) - obecný kov.