MÁTE NÁKUP NAD 1000 KČ?
PAK JE TU DOBRÁ ZPRÁVA, ZÍSKÁVÁTE DÁREK ZDARMA!

Dárek pro Vás vybíráme individuálně podle charakteru Vaší objednávky. K bílým perlám tedy patří opět bílé perly. Vše musí ladit! Dárek, který pro Vás máme, bude vždy vkusně doplňovat produkty z Vašeho košíku.

  • Dárek zdarma obdržíte ke každé objednávce přesahující 1000 Kč.

Těšit se můžete na oblíbené náušnice z obecných kovů, rhodiované třemi vrstvami i klasické perlové náramky či náhrdelníky. Pokud máte specifické přání k Vašemu dárku, neváhejte nás kontaktovat a my se samozřejmě naší nabídkou zkusíme co nejvíce přiblížit Vaší představě.

___________________________________________________________________________

UVAŽUJETE O KOUPI SETU?
PAK MÁME PRO VÁS DOBROU ZPRÁVU, UŠETŘÍTE!

Zvýhodněný nákup Vás čeká právě v kategorii "KOLEKCE".

Vybrali jsme sety složené z nejžádanějších náhrdelníků a náramků. Výhoda takového nákupu je obrovská a hned dvojí, jak záhy zjistíte i z další akční nabídky. V popisu zvýhodněných produktů nabízeného setu najdete vždy výši slevy oproti nákupu jednotlivých produktů. Rozpětí slev se pohybuje od 10% do 25%.

Pořídit si celý set je tedy opravdu výhodné a navíc pokud objednávka překročí 1000 Kč, k celému setu dostanete náušnice zdarma, a to ne ledajaké! Náušnice pro Vás vybíráme individuálně podle charakteru Vaší objednávky. Vše musí ladit! Náušnicemi vkusně doplníme Vámi vybraný set a vy tak máte jedinečnou příležitost získat dvě výhody v jedné. Trojdílný perlový set za unikátní cenu.

  • Můžete vyzkoušet set IRMELI a získat tak náramek v setu IRMELI COLLECTION jen za 290 Kč, místo běžných 630 Kč.

TO NEJLEPŠÍ PRO VÁS

  •     Vysoká kvalita produktů
  •     Individuální přístup ke každému klientovi
  •     Důvěryhodné jednání
  •     Nadstandardní služby
  •     Doživotní záruka na spony z obecného kovu
  •     Rychlé doručení

__________________________________________________________

MÁTE NÁKUP NAD 799 KČ?
PAK JE PRO VÁS POŠTOVNÉ ZCELA ZDARMA!

Poštovné neplatíte pokud Vaše objednávka dosáhne částky 799 Kč. I tento benefit samozřejmě zahrnuje dárkové balení a ostatní výhody běžného nákupu.