Spolupracujeme s firmami, které chtějí ocenit své zaměstnance.
Ženské publikum Váš nápad jistě přivítá!Pro firmy
Poskytujeme VÝRAZNÉ ZVÝHODNĚNÍ PRO FIRMY!!!
Slevy na produkty při větším odběru jsou samozřejmostí!

Pokud jste firma s přáním předat svým zaměstnancům tu správnou motivaci, máme pro Vás návrh šitý na míru. Naši manažeři se Vaší filosofií zamýšleného odměnění budou rádi zabývat, připraví vám návrh, cenovou kalkulaci i obrazové materiály ke srovnání. Pro Vaši představu nabízíme nahlédnutí do jedné z našich nabídek:

  • Firma zabývající se zahradnickými produkty má 25 zaměstnanců ženského pohlaví. Rozhodla se pro nákup náhrdelníků Joya ve velikosti 43 - 47 cm (prodlužovací řemínek) z pravých sladkovodních bílých perel. Tato volba je tou nejčastější, perly jsou úžasného lesku a cenově dostupné. Každý zaměstnavatel se tak snadno ukáže v tom nejlepším světle jako pozorný a všímavý šéf, ušetří a získá motivaci svých zaměstnanců.
  • Cenová nabídka a veškerá další komunikace probíhá vždy na individuální rovině s naším manažerem. V tomto případě bylo zasláno 25 ks náhrdelníků z bílých sladkovodních perel v dárkovém balení.
  • Firma si přála na dárkové balení i vlastní logo, které jsme samozřejmě rádi zabezpečili v rámci našich služeb. Uvnitř každého balení je možné nalézt vizitku obchodu, ve kterém jste dárkové produkty nakoupili. Vaši zaměstnanci tak mohou snadno najít návod na správnou údržbu perlového produktu, širokou nabídku dalších kompatibilních produktů a obdivovat obdržený luxus ve srovnání s našimi webovými stránkami.
  • Cena na webových stránkách pro Vás jako firmu samozřejmě neplatí. Poskytujeme výrazné množstevní zvýhodnění oproti e-shopu www.properly.cz.
  • V případě zájmu neváhejte využít náš chat, email: info@properly.cz nebo tel. linku: +420 728 692 959.